Grand Prix pre najlepšie komunikujúcu inštitúciu v Slovenskej Republike
Jindřich Bardon
Jindřich Bardon

Ing. Jindřich Bardon, analytik výskumu sr., Slovenský rozhlas RTVS

V roku 1995 začal pracovať v českej spoločnosti pre prieskum trhu, médií, verejnej mienky a vývoja mediálnych a marketingových softvérov Median, kde prešiel rôznymi pozíciami, najmä v divízii prieskumov. V roku 2002, pri zakladaní samostatnej pobočky na Slovensku, sa stal riaditeľom spoločnosti MEDIAN SK.

V súčasnosti pracuje ako programový manažér, analytik prieskumu senior, v Slovenskom rozhlase RTVS. Rieši všetky prieskumy a štúdie určené pre rozhlas a jeho jednotlivé programové služby.

Od roku 2004 spolupracuje s viacerými vzdelávacími inštitúciami. V rokoch 2004 až 2011 pravidelne pripravoval semináre o prieskume trhu a médií pre študentov na Univerzite Komenského v Bratislave a kurz Manažér marketingovej komunikácie v Centre ďalšieho vzdelávania pri UK.  Svojimi článkami pravidelne prispieva do odborných mediálnych a marketingových časopisov.

Jindřich Bardon je od prvého ročníka súťaže finančných produktov Zlatá minca (od 2005) členom odbornej poroty, a tiež od prvého ročníka patrí k odborným garantom projektu Hermes Komunikátor roka, grand prix pre najlepšie komunikujúcu inštitúciu so zákazníkom v SR.